"Динамо" на "Олімпійському" програло "Зорі" в 30-му турі чемпіонату України

23,3 т.
Динамо - Зоря

Київське "Динамо" в центральному матчі 30-го туру чемпіонату України з футболу програло "Зорі". Зустріч на НСК "Олімпійський" завершилася із рахунком 1:2 на користь луганчан.

Рахунок у грі фантастичним ударом зі штрафного відкрив Морозюк, після якого "Динамо" впевнено контролювало гру аж до 37-ї хвилини, коли пропустили несподіваний гол від Чечери.

Кияни за перерву не змогли оговтається від такого і на початку другої половини гості забили другий м'яч. Форстер на 75-й хвилині міг знімати всі питання про переможця, але Коваль впевнено відбив пенальті.

"Динамо" - "Зоря" - 1:2

Голи: 1:0 - 19 Морозюк, 1: 1 - 37 Чечер, 1: 2 - 57 Бонавентуре.

На 70-й хвилині Форстер не забив пенальті (воротар)

Динамо - Коваль, Бурда, Віда, Очігава (Бесєдін, 76), Морозюк, Циганков (Ярмоленко, 64), Шепелєв (Рибалка, 64), Буяльський, Антунеш, Гонсалес, Яремчук.

Зоря - Шевченко, Опанасенко, Форстер, Гордієнко, Чечер, Харатін (Бабенко, 83), Петряк, Ліпартія (Любенович, 65), Гречишкін, Бонавентуре, Пауліньо.

Попередження: Очігава (14), Форстер (18), Коваль (58), Гречишкін (61), Петряк (69), Любеновіч (72).

Читайте: 30-й тур чемпіонату України з футболу: результати, огляди, розклад трансляцій

Нагадаємо, що раніше свій матч провів донецький "Шахтар". Гірники на стадіоні "Динамо" ім. Лобановського зіграли внічию з "Олімпіком". Зустріч завершилася із рахунком 1:1.