Іспанський футболіст забив безглуздий автогол із центру поля: відео конфузу

14,3 т.
автогол Ейбар

Захисник іспанського "Ейбару" Хосе Анхель став головним антигероєм товариського матчу проти німецького "Шальке". 27-річний футболіст примудрився забити автогол із середини поля.

Безглуздий інцидент стався у середині другого тайму при рахунку 0:0. Іспанець отримав м'яч у центральній лінії поля і не придумав нічого кращого, ніж віддати сильну передачу верхом назад. Голкіпер "Ейбару" явно не очікував такої підстави, далеко вийшовши з воріт. У підсумку, м'яч залетів за комір кіперу, ставши єдиним у цьому поєдинку.

Читайте: Коноплянка може відбути незвичайне покарання у "Шальке"

До слова, наш Євген Коноплянка вийшов на заміну в перерві, однак за тайм не встиг відзначитися результативними діями.

Нагадаємо, напередодні футболіст збірної Франції забив неймовірний автогол із центра поля у ворота міланського "Інтера".

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що  футболістові збірної України влаштували підставу у німецькому клубі.