ПСЖ принизливо розгромив "Барселону" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

82,0 т.
ПСЖ Барселона

Французький "Парі Сен-Жермен" створив гучну сенсацію у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Парижани у блискучому стилі розгромили каталонську "Барселону" з рахунком 4:0.

Підопічні Унаі Емері на правах господарів з перших хвилин зустрічі захопили ігрову та територіальну перевагу. Іспанці виглядали розгубленими і зовсім виявилися не готові до агресивного натиску суперника.

Потужний пресинг ПСЖ досить швидко дався взнаки. Після нереалізованих моментів Кавані і Рабьо за справу взявся Ді Марія. На 18-й хвилині аргентинець забив розкішний гол чудовим ударом зі штрафного.

Пропущений м'яч злегка пожвавив "Барсу", яка перейшла на традиційну "тики-таку". При цьому парижани спокійно віддали ініціативу гостям, продовжуючи впевнено перекривати кисень лідерам "синьо-гранатових" - Мессі та Іньєсту.

Читайте: ПСЖ - "Барселона" - 4-0: хронологія матчу Ліги чемпіонів

На останній півгодині каталонці мали прекрасний шанс зрівняти рахунок. Неймар накрутив півскладу суперника, після чого викотив на Андре Гомеша, але португалець релізувати вихід один на один не зумів.

А ось господарі свою нагоду використовували сповна. Мессі обікрали у центрі поля, а потім Вератті класним пасом розрізав іспанську оборону і Дракслер спокійно розстріляв Тер Штегена.

Після перерви побиття каталонського гранда продовжилося. На початку другого тайму Ді Марія чудовим ударом у дальній кут довів рахунок до розгромного.

Команда Луіса Енріке виглядала відверто безпорадною. У "Барселони" нічого не виходило попереду, а ось ПСЖ на куражі продовжував знущатися над зірковим суперником. Вирішальний цвях у труну каталонців увігнав Кавані, красиво вразив ближній кут воріт Тер Штегена.

На останніх хвилинах гості могли розмочити рахунок, забивши найважливіший м'яч на виїзді, проте Умтіті з двох метрів потрапив у штангу.

Читайте: Не для людей зі слабкими нервами: футболіст "Барселони" отримав жахливу травму у матчі Примєри - Відеофакт

Матч-відповідь на легендарному "Камп Ноу" відбудеться через три тижні - 8 березня.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що "Барселона" зі скандалом вийшла у фінал Кубка Іспанії.