"Динамо" на замітку: "Манчестер Сіті" несподівано програв в Кубку англійської ліги

3,9 т.
'Динамо' на замітку: 'Манчестер Сіті' несподівано програв в Кубку англійської ліги

Суперник київського "Динамо" по Лізі чемпіонів "Манчестер Сіті", несподівано поступився "Евертону" у першому матчі півфіналу Кубка англійської ліги.

Зустріч в Ліверпулі на "Гудісон Парк" завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

Наприкінці першого тайму відзначився аргентинський захисник господарів Раміро Морі. На 76-й хвилині вийшов на заміну іспанський півзахисник гостей Хесус Навас відновив рівність, але через дві хвилини бельгійський нападник Ромелу Лукаку знову вивів "ірисок" вперед.

Матч суперників пройде 27 січня на домашньому полі "Манчестер Сіті". Нагадаємо, що в іншому півфіналі зустрічаються "Ліверпуль" і "Сток Сіті".

Читайте: Бійся "Динамо": Гвардіола зажадав купити Мессі для "Манчестер Сіті"

"Евертон" - "Манчестер Сіті" - 2: 1 (1:0)

Голи: Морі 45 "- 1:0, Навас 76" - 1:1, Лукаку 78 "- 2:1"

"Евертон": Роблес, Коулмен, Стоунс, Морі, Бейнс, Бешич, Беррі, Делофеу (Міральяс 68 '), Барклі, Клеверлі (Осман 46'), Лукаку (Коне 82 ')

"Манчестер Сіті": Кабальєро, Санья, Отаменді, Мангала (Демікеліс 46'), Кліші, Фернандіньо, Делфі (Навас 54 '), Сільва, Туре, Кевін Де Брейне (Фернандо 90'), Агуеро

Попередження: - Делфі 51'

Нагадаємо, "Динамо" зіграє з "Манчестер Сіті" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Перша зустріч пройде в Києві 24 лютого, поєдинок у відповідь - 15 березня. Перед матчем з "Динамо" керівництво "Манчестер Сіті" ухвалило несподіване рішення.