Видалення року. Футболіста вигнали з поля за показану арбітру червону картку: курйозне відео

1.6тЧитати новину російською

Курйозний епізод стався в матчі 22-го туру чемпіонату Туреччини між "Трабзонспором" і "Галатасараєм" (1:2). Захисник господарів Саліх Дурсун отримав пряму червону картку за те, що показав арбітру червону картку.

На 86-й хвилині головний суддя зустрічі Деніз Атеш Бітнель видалив з поля захисника "Трабзонспора" Луїша Каванда. Футболісти турецького клубу стали атакувати арбітра після цього рішення. Саліх Дурсун підібрав впущену суддею червону картку і показав її Бітнелю, після чого був вилучений сам за неспортивну поведінку.

Раніше в чемпіонаті Німеччини відбувся не менш курйозний випадок за участю арбітрів. Рефері перервали центральний матч через образу на тренера однієї з команд.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Туреччини" на сайті "Обозреватель".