"Барселона" драматично втратила перемогу над "Реалом" у чемпіонаті Іспанії з футболу

30,6 т.
Барселона Реал як зіграли

Каталонська "Барселона" зіграла внічию з "Реалом" у центральному матчі 14-го туру чемпіонату Іспанії. Команда Луїса Енріке не втримала перемогу у важкій зустрічі на легендарному стадіоні "Камп Ноу" - 1:1, пропустивши у свої ворота на останній хвилині гри.

Гра, як і прийнято, тримала в напрузі вболівальників все 90 хвилин гри. Вже на самому початку зустрічі арбітр зобов'язаний був призначати пенальті у ворота господарів, коли Маскерано відверто зрубав Васкеса у своїй штрафній.

Після цього на полі почалася досить нудна гра, яка супроводжувалася досить великим відсотком браку від обох команд. На 28-й хвилині небезпечний удар вдався Кріштіану Роналду. А перед самою перервою суддя міг покарати 11-метровим вже гостьову команду, але не став цього робити після гри рукою Карвахаля у своїй штрафній.

Читайте: Чому і коли Срна перейде в "Барселону": іспанці пояснили ситуацію

Другий тайм почався досить спокійно, але на 53-й хвилині господарі несподівано відкрили рахунок. Після подачі Неймара зі штрафного блискучий удар головою вдався Луїсу Суаресу.

Після цього взяття воріт "Реал" спробував нав'язати супернику свій футбол, але на 68-й хвилині мав пропускати вдруге. Неймар обіграв захисника, опинився навпроти Наваса, але не влучив у ворота.

Каталонці досить впевнено контролювали ходячи зустрічі. На 82-й хвилині Мессі зобов'язаний був забивати другий, але його удар не досяг мети після розкішного пасу Іньєсти.

А на 90-й хвилині "Реал" неймовірним чином уникнув поразки. Після навісу зліва відзначився лідер і капітан мадридців Серхіо Рамос.

"Барса" могла вирвати перемогу вже в компенсований час, але удар Піке взяли на себе захисники. Таким чином, "Реал" зберіг відрив у 6 очок від свого головного ворога в турнірці таблиці.