Фанати "Севільї" освистали Коноплянку: опубліковано відео

13.8тЧитати новину російською

Напередодні іспанська "Севілья" провела перший чвертьфінальний матч розіграшу Кубка Короля, обігравши скромний "Мірандес" - 2:0. Український легіонер команди Унаї Емері Євген Коноплянка провів на полі лише 60 хвилин, після чого був замінений на Банегу.

Як повідомляє Diario de Sevilla, в той час, коли Коноплянка залишав поле, велика частина вболівальників освистала футболіста. Втім, портал "Трибуна" опублікував відео моменту, на якому чітко чутно, що фанати "Севільї" підтримали Євгена оплесками, а свист чути лише на самому початку.

Як повідомляв "Обозреватель", головний тренер збірної України Михайло Фоменко пояснив невдачі Коноплянки у Примері.

Раніше іспанські ЗМІ захопилися грою українського легіонера "Севільї".