"Динамо" красиво обіграло чемпіона Польщі в заключному матчі на зборах в Іспанії: відео голів

15,9 т.
'Динамо' красиво обіграло чемпіона Польщі в заключному матчі на зборах в Іспанії: відео голів

У середу, 27 січня, київське "Динамо" зіграло свій заключний, сьомий контрольний матч на підготовчих зборах в іспанській Марбельї. Зустріч з чинним чемпіоном Польщі, командою "Лех" (Познань) завершилася з рахунком 2 0. Рахунок на 58-й хвилині відкрив Мораес. Після навісу в штрафну м'яч опинився у бразильця, який з-за меж штрафного точно поклав його в нижній, лівий від голкіпера кут. Час, що залишився пройшло в обопільних атаках, але в кінцівці удача посміхнулася киянам. На 92-й хвилині після розіграшу кутового Мякушко з кількох метрів переправив м'яч у ворота.

Читайте: Зірка "Манчестер Сіті" принизливо відгукнувся про "Динамо"

"Динамо" (Київ, Україна) - "Лех" (Познань, Польща) - 2:0 (0:0)

Голи: Мораес (53), Мякушко (90 + 2) "Динамо": Шовковський, Хачеріді, Віда (Антунеш , 61), Драгович, Антунеш (Сілва, 31), Гусєв (Мякушко, 74), Велозу (Буяльський, 61), Буяльський (Гармаш, 31), Рибалка (Петрович, 77), Гонсалес, Теодорчик (Мораес, 46).

Нагадаємо, що в попередніх контрольних матчах кияни зіграли внічию (2:2) з дрезденським "Динамо", потім з рахунком 4:1 розгромили албанський "Шкендербеу", потім мінімально поступилися "Ліненсе" (0:1), після обіграли "Люцерн", на останніх хвилинах вирвали перемогу над "Цзянсу" і втратили перевагу в битві з "Мюнхен-1860"