Розгром "Волині" вивів "Дніпро" у чвертьфінал Кубка України

4,2 т.
Розгром 'Волині' вивів 'Дніпро' у чвертьфінал Кубка України

"Дніпро" переміг вдома луцьку "Волинь" у повторному матчі 1/8 фіналу Кубка України - 4:0. У першому матчі дніпропетровці поступилися в Луцьку - 0:1.

Читайте: Піонер Скрипник. Все, що потрібно знати про нового головного тренера "Вердера"

Відновити рівновагу в протистоянні дніпропетровці змогли лише до кінця першого тайму, коли Чеберячко відкрив рахунок в матчі. Зате після перерви господарі змогли розвинути перевагу. Голи Ротаня, Селезньова і Калинича зняли питання з чвертьфіналістом від цієї пари.

Суперника по чвертьфіналу Кубка України "Дніпро" дізнається після жеребкування 31 жовтня.

Нагадаємо, раніше місце в 1/4 фіналу Кубка України забезпечив собі донецький "Шахтар". Розклад і результати матчів-1/8 фіналу дивіться тут .