Євро-2016. Англія - Уельс: відеоогляд драматичного матчу

17,9 т.
Старрідж Уельс

У другому турі групи В збірна Англії здобула вольову перемогу над Уельсом. Драматичне британське дербі на Євро-2016 завершилося з рахунком 2:1 на користь номінальних господарів.

У першому таймі команди не показали яскравого футболу, зосередившись на боротьбі в центрі поля. Однак перед самою перервою Уельс несподівано вийшов вперед завдяки фантастичному удару Гарета Бейла зі штрафного.

Читайте: Євро-2016. Англія - Уельс - 2-1: хронологія матчу

Перемогу Англії принесли футболісти - Джеймі Варди і Даніель Старрідж. Перший підкараулив відскок від захисника і зрівняв рахунок, а другий забив вже у додатковий час, коли все йшло до нічиєї.