Хачеріді зробив ляп і забив гол за дубль "Динамо"

11.6тЧитати новину російською

Захисник київського "Динамо" Євген Хачеріді ударно провів свій перший офіційний матч у 2017 році. Футболіст збірної України відіграв за дубль "біло-синіх" в молодіжній першості (U-21).

Поєдинок проти одеського "Чорноморця" видався для досвідченого центрбека вельми насиченим. На початку другого тайму 29-річний Хачеріді не зміг зупинити форварда "моряків" Сілвіу. Молодий бразилець, якому 22 роки, скористався незграбністю Євгена і блискуче пробив у дальній кут.

Через 9 хвилин Євген побіг в атаку виправляти свій ляп. В результаті підключення захисника дозволило "Динамо" зрівняти рахунок. Хачеріді замкнув головою височенний навіс із кутового. При цьому варто відзначити невпевнені дії голкіпера одеситів, який побоявся вийти і забрати м'яч.

Наприкінці матчу "Чорноморець" знову вийшов уперед, проте киянам вдався неймовірний камбек. За 7 хвилин вони забили двічі, здобувши вольову перемогу з рахунком 3:2.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що головний тренер "Динамо" Сергій Ребров прийняв нове рішення щодо Хачеріді.

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "Обозреватель".