"Динамо" з вольової перемоги стартувало у весняній частині чемпіонату України

12,6 т.
Динамо

Київське "Динамо" в матчі 19-го туру чемпіонату України з футболу видобуло перемогу над луганською "Зорею". Зустріч на "Славутич-Арена" у Запоріжжі завершилася з рахунком 1:2.

Номінальні господарі поля дуже активно почали і вже на 4-й хвилині засмутили Рудько. Такі події лише розлютили столичних футболістів. "Динамо" змогло швидко відігратися, повністю взяти контроль над грою і вже до середини першого тайму забити переможний гол.

Час, що залишився, підопічні Сергія Реброва домінували на полі, продемонстрували щільний захист і не дозволили суперникові створити жодного по-справжньому небезпечного моменту біля своїх воріт.

"Зоря" (Луганськ) - "Динамо" (Київ)

Голи: Бонавентуре 4 - Гармаш 14, Бесєдін 29

"Зоря": Шевченко - Опанасенко, Чечер, Рафаель, Сухоцький - Чайковський (Гречишкін 72) - Пауліньо (Ліпартія 61), Харатін, Любенович, Петряк - Бонавентуре (Кулач 28)

"Динамо": Рудько - Морозюк, Пантич, Віда, Антунеш - Шепелев - Ярмоленко, Гармаш, Буяльський (Корзун 76), Гонсалес (Циганков 68) - Бесєдін (Яремчук 84)

Попередження: Опанасенко 51, Любенович 60 - Віда 24

Видалення: Опанасенко 87

Читайте: "Динамо" позбулося футболіста збірної України

Свій наступний поєдинок чемпіони України проведуть 4 березня проти донецького "Олімпіка". Початок о 17:00.