Буффон зробив два фантастичні сейви в півфіналі Ліги чемпіонів

4.6т Читати матеріал російською

Легендарний голкіпер "Ювентуса" Джанлуїджі Буффон у черговий раз довів, що є одним із кращих воротарів світу. 39-річний італієць кілька разів ефектно врятував свою команду в першому півфіналі Ліги чемпіонів проти "Монако".

У першому таймі Джіджі виручив "Юве" після удару грізного голеадора французів Киліана Мбаппе, парирував удар форварда практично в упор. А після перерви зловив кураж Буффона, двічі потягнув удари Фалькао і зробив запаморочливий сейв, діставши з-під поперечини щільний удар Жермена головою.

Як повідомляв "Обозреватель", "Ювентус" впевнено обіграв "Монако" на виїзді з рахунком 2:0 завдяки дублю Ігуаїна. Зустріч у відповідь у Турині відбудеться 9 травня.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".