Євро-2016. Англія вирвала божевільну перемогу над Уельсом

11,7 т.

Збірна Англії значно поліпшила свої шанси на вихід у плей-офф Євро-2016. У другому турі команда Роя Ходжсона у напруженому матчі обіграла Уельс - 2:1.

Номінальні господарі активно почали зустріч, намагаючись високо пресингувати суперника. Уже на 7-й хвилині чудовий шанс відкрити рахунок отримав Стерлінг. Хавбеку "Манчестер Сіті" не вистачило точності, коли він із 6 метрів замикав простріл Лаллана справа, пробивши над поперечиною.

Читайте: Євро-2016. Англія - ??Уельс - 2-1: хронологія матчу

Після цього моменту команди трохи зменшили оберти, не особливо завдаючи проблем захисникам обох збірних. А незадовго до перерви Уельс досить несподівано вийшов вперед. Бейл чудово виконав штрафний, змусивши Харта капітулювати.

Англійці вийшли повними сил на другий тайм і вже на початку 45-хвилинки зуміли зрівняти рахунок. Спрацювали заміни Роя Ходжсона в перерві.

Вийшовши на заміну, форвард "Лестера" Джеймі Варді вдало зреагував на відскок від захисника Вільямса і з розвороту розстріляв воротаря валлійців. Гравці збірної Уельсу активно апелювали до бокового арбітра, але офсайду там не було, оскільки м'яч до нападника відлетів від суперника.

Здавалося "леви" дотиснуть свого суперника, проте Уельс довго тримався і фактично гарантував собі вихід у плей-офф до останніх хвилин. Вирішальний м'яч забив "джокер" англійців Дані Старрідж, який вийшов на заміну після перерви. Форвард відзначився на 92-й хвилині.