Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Росія програла вдома важливу битву за Євро-2016

Читати новину російською

Збірна Росії безнадійно програла Австрії у матчі відбору Євро-2016. "Триколор" поступилися вдома лідеру групи G з рахунком 0: 1. Гості активніше почали зустріч, захопивши ігрову перевагу з перших хвилин матчу. Ближче до середини тайму росіяни все ж зуміли вирівняти гру, проте забила Австрія. Юнузович відгукнувся на простріл справа, потрапив спочатку в захисника, а потім м'яч відлетів до Янко і форвард гостей ударом через себе вразив ворота Акінфєєва.

Гол став "холодним душем" для господарів, які ще довго не могли прийти до тями. Після перерви австрійці почали діяти на контратаках, впевнено граючи в обороні. Росія всіляко намагалася врятувати гру і мала кілька моментів, але свою команду виручив кіпер гостей Альмер. Після шести турів росіяни помітно ускладнили собі життя в боротьбі за вихід у фінальну частину Євро-2016. Збірна Фабіо Капелло знаходиться на третьому місці, відстаючи від Австрії на 8 та Швеції на 1 очко відповідно. У останніх, правда, є ще одна гра в запасі. Нагадаємо, раніше Росія несподівано програла Австрії , поступившись у Відні також з рахунком 0: 1.

Читайте всі новини по темі "Євро-2016" на сайті "OBOZREVATEL".