Візьміть участь
у розіграші
планшету на Android Взяти участь
Приз
ЕкономікаШоу

/Новини футболу

"Зоря" і "Ворскла" будуть сіяними в Лізі Європи

3.4тЧитати матеріал російською

У сезоні 2015/16 Україна буде представлена трьома клубами в Лізі Європи. Це "Дніпро", "Зоря" і "Ворскла".

І якщо дніпряни свій турнірний шлях почнуть з групового раунду, то луганчани і полтавці стартують вже в кінці липня. "Зоря" і "Ворскла" почнуть боротьбу з третього кваліфікаційного раунду, де будуть "сіяними".

У разі успішного проходження третього раунду наші клуби будуть, швидше за все, "несіяними" в четвертому кваліфікаційному раунді. Переможці 4-го раунду вийдуть в групову стадію Ліги Європи. Відзначимо, що перших суперників "Зоря" і "Ворскла" отримають 17-го липня.

ЛІГА ЄВРОПИ. Всі учасники турніру

1-й кваліфікаційний раунд: сіяні:

"Вест Хем" (Англія), "Шериф" (Молдова), "Русенборг" (Норвегія), "Ельфсборг" (Швеція), "Хайдук" (Хорватія), "Аполлон" (Кіпр), "Омонія" (Кіпр), "Слован" (Братислава, Словаччина), АІК (Швеція), "Нефтчі" (Азербайджан), "Шльонськ" (Польща), "Жиліна" (Словаччина), "Актобе" ( Казахстан), "Гоу Ехед Іглз" (Нідерланди), "Црвена Звезда" (Сербія), "Дебрецен" (Угорщина), "Брондбю" (Данія), "Шахтар" (Солігорськ, Білорусь), "Динамо" (Тбілісі, Грузія ), "Літекс" (Болгарія), "Войводіна" (Сербія), "Спартак" (Трнава, Сербія), "Хабнарфьордур" (Ісландія), "Сент-Джонстон" (Шотландія), "Железнічар" (Боснія), "Рандерс "(Данія)," Стремгодсте "(Норвегія)," Рейк'явік "(Ісландія)," Ягеллонія "(Польща)," Ботошань "(Румунія)," Локомотив "(Загреб, Хорватія)," Шемрок Роверс "(Ірландія), "Дюделанж" (Люксембург), "Інтер" (Баку, Азербайджан), "Лінфілд" (Північна Ірландія), "бероє" (Болгарія), "Валетта" (Мальта), "Діфферданж" (Люксембург), "Работнічки" (Македонія ), "Торпедо" (Жодіно, Білорусь), "Абердін" (Шотландія), "Дачія" (Молдова), "Копер" (Словенія), "Сент-Патрікс" (Ірландія), "Бейтар" (Ізраїль), "Зрінськи "(Боснія)," Торсхавн "(Фарери)," Будучность "(Чорногорія)," Біркіркара "(Мальта)," Домжале "(Словенія)," Вадуц "(Ліхтенштейн); несіяні: "Чукарички" (Сербія), " Целє "(Словенія)," Нимме "(Естонія)," Флора "(Естонія)," Ференцварош "(Угорщина)," Сутьєска "(Чорногорія)," Сконто "(Латвія)," Вікінгур "(Фарери)," Ренова "(Македонія)," Оддс "(Норвегія)," Кукес "(Албанія)," Габала "(Азербайджан)," Шкендія "(Македонія)," Кайрат "(Казахстан)," Ордабаси "(Казахстан), МТК ( Угорщина), "Ширак" (Вірменія), "Младост" (Чорногорія), "Лячі" (Албанія), "Уліс" (Вірменія), "Саксан" (Молдова), "Гленторан" (Північна Ірландія), "Вааса" ( Фінляндія), "Динамо" (Батумі, Грузія), "Цхінвалі" (Грузія), "Калев" (Естонія), "Лузітанс" (Андорра), СІК (Фінляндія), "Лахті" (Фінляндія), "Єлгава" (Латвія ), "Вікінгур" (Ісладнія), "Олімпік" (Сараєво, Боснія), "Рунавік" (Фарери), "Сан-Хулія" (Андорра), "Атлантас" (Литва), "Гленавон" (Північна Ірландія), " Корк Сіті "(Північна Ірландія)," Круоя "(Литва)," Коледж Дублін "(Ірландія)," Ла-Фіоріта "(Сан-Марино)," Бротон "(Уельс)," Партизани "(Албанія)," Прогрес "(Люксембург)," Тракай "(Литва)," Спартак "(Юрмала, Латвія)," Бальцана "(Мальта)," Бала Таун "(Уельс)," Ювенес-Догана "(Сан-Марино)," Ньютаун " (Уельс), "Алашкерт" (Вірменія), "Коледж Європа" (Гібралтар);

2-й кваліфікаційний раунд: сіяні:

"Копенгаген" (Данія), ПАОК (Греція), "Трабзонспор" (Туреччина), "Легія" (Польща), "Рієка" (Хорватія), "Тун" (Швейцарія), "Астра "(Румунія)," Динамо "(Мінськ, Білорусь)," Млада "(Чехія)," Шарлеруа "(Бельгія) несіяні: "Гетеборг" (Швеція), "Вольфсбергер" (Австрія), "Хапоель" (Беер-Шева , Ізраїль), "Інвернесс" (Шотландія), "Чорно Море" (Болгарія)

3-й кваліфікаційний раунд:

сіяні: "Боруссія" (Дортмунд, Німеччина), "Атлетик" (Більбао, Іспанія), АЗ (Нідерланди), "Динамо" (Москва, Росія), "Стандард" (Бельгія), "Бордо" (Франція), "Сампдорія "(Італія)," Віторія Гімараєш "(Португалія)," Сент-Етьєн "(Франція)," Цюріх "(Швейцарія)," Слован "(Ліберец, Чехія)," Саутгемптон "(Англія)," Краснодар "(Росія ), "Белененсеш" (Португалія), "Ворскла" (Україна) , "Зоря" (Україна) , "Атромітос" (Греція) несіяні: "Вітесс" (Нідерланди), "Яблуниця" (Чехія), "Штурм" (Австрія ), АЕК (Ларнака, Кіпр), "Хапоель" (Кирьят-Шмона, Ізраїль), "Істанбул" (Туреччина), "Тиргу-Муреш" (Румунія), "Альтах" (Австрія).

4-й кваліфікаційний раунд:

29 переможців 3-го раунду Ліги Європи і 15 програли в 3-му раунді Ліги чемпіонів. Груповий раунд: "Шальке" (Німеччина), "Наполі" (Італія), "Тоттенхем Хотспур" (Англія), "Вільярреал" (Іспанія), "Олімпік" (Марсель, Франція), "Дніпро" (Україна) , "Спортинг Брага" (Португалія), "Фіорентина" (Італія), "Андерлехт" (Бельгія), "Ліверпуль" (Англія ), "Бешикташ" (Туреччина), "Локомотив" (Москва, Росія), "Аугсбург" (Німеччина), "Астерас" (Греція), "Гронінген" (Нідерланди), "Сьон" (Швейцарія). + 22 переможця 4 -го кваліфікаційного раунду Ліги Європи і 10 програли в плей-офф раунді Ліги чемпіонів.

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наші блоги