"Шахтар" у гостях у "Динамо" зіграв внічию з "Олімпіком"

3.7т Читати матеріал російською

"Шахтар" у донецькому дербі 30-го туру чемпіонату України зіграв внічию з "Олімпіком". Зустріч на стадіоні "Динамо" ім. Лобановського завершилася із рахунком 1:1.

У першому таймі номінальні гості грамотно володіли ситуацією і логічно вели в рахунку. "Шахтар" ніяк не міг створити 100% - гарний момент.

Другий тайм "гірники" почали більш впевнено і в самому дебюті забили м'яч у відповідь. Час, що залишився пройшов у гострій боротьбі, але нечисленні глядачі голів більше не побачили.

"Шахтар" - "Олімпік" - 1:1
Голи: 0:1 - 12 Сергійчук, 1:1 - 50 Бутко.
Шахтар - Каніболоцький, Кривцов, Ордець, Бутко, Азеведо, Дентіньо (Тайсон, 64), Малишев (Коваленко, 75), Танковский, Алан Патрік (Марлос, 65), Бланко Лещук, Зубков.
Олімпік - Махарадзе, Немчанінов, Іллой-Айєт, Гришко, Брикнер, Шестаков, Поступаленко (Цимбалюк, 73), Богданов, Моха, Гемега (Олійник, 59), Сергійчук (Гошкодеря, 81).
Попередження: Ордець (58), Кривцов (64), Азеведо (72), Бутко (79), Шестаков (89).

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що ФФУ зацікавилася підлим вчинком лідера "Шахтаря" на фіналі Кубка України

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".