"Зоря" феєрично розгромила "Дніпро" у чемпіонаті України

4,5 т.
'Зоря' феєрично розгромила 'Дніпро' у чемпіонаті України

Дніпропетровський "Дніпро" в п'ятий раз поспіль програв луганській "Зорі" у центральній грі 8-го туру чемпіонату України. Поєдинок на "Дніпро-Арені" завершився з рахунком 3:0 на користь гостей.

Читайте: Дніпро - Зоря - 0-3: відео голів

Матч розпочався феєрично. Підопічні Вернидуба провели в дебюті зустрічі два розкішні контратаки, які завершилися влучними ударами у ворота Бойка. На стадіоні йшов відкритий футбол, де гості виглядали набагато впевненіше. Протягом перших 45 хвилин "Зоря" могла забивати ще кілька голів, але гравцям не вистачало точність у завершальних моментах.

У другому таймі вся команда з Луганська стала в глуху оборону, яку футболісти Маркевича зламати не змогли. Замість цього за 7 хвилин до кінця "Дніпро" пропустив третій м'яч

Після цієї перемоги луганчани обходять "Дніпро" і піднімаються на третю сходинку в таблиці (15 пунктів). Раніше перемогу над "Волинню" святкувало "Динамо".

"Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Зоря" (Луганськ) - 0: 3

Голи: Гордієнко 7, Караваєв 14, Ліпартія 86 "Дніпро": Бойко, Матеус, Андерсон (Лучкевич 72), Гуйє, Ротань, Федорчук (Безус 46) , Томечак, Чеберячко, Селезньов, Хайро Руїс (Гама 38), Данило "Зоря": Левченко, Пилявський, Чечер, Опанасенко, Петряк, Будковський (Тотовицький 72), Гречишкін, Караваєв, Малиновський (Любенович 46), Каменюка (Ліпартія 65) , Гордієнко Попередження: Чеберячко 40, Ротань 80 - Левченко 90