Знаменитий голландський футболіст спровокував бійку фотографів: відео інциденту

3,9 т.

У матчі 1-го туру чемпіонату Нідерландів стався курйозний епізод. Знаменитий голландський нападник Дірк Кюйт став причиною суперечки двох фотографів. Під час поєдинку "Фейєноорда", де виступає зоряний форвард, проти "Утрехта" на 81-й хвилині був призначений пенальті у ворота гостей. До того часу рахунок був 2:1 на користь господарів, які грали весь другий тайм у меншості.

Читайте: Легенда Америки влаштував бійку з охоронцем стадіону

Кюйт реалізував важливий 11-метровий, після чого разом із одноклубниками побіг радіти за ворота, де стояли представники ЗМІ. Фотографи так намагалися обрати кращу позицію, щоб зняти емоції гравців, що не поділили між собою клаптик поля.

Читайте: Зірка "Барселони" влаштував бійку на Кубку Америки: відео бійки

У підсумку, один фотограф штовхнув іншого, а потім колеги влаштували між собою невелику сутичку. Бійку преси засняв один із уболівальників "Фейє", які святкували гол своєї команди. Варто зазначити, що вже в додатковий час "Фейєноорд" пропустив ще, але зумів вирвати драматичну перемогу з рахунком 3:2. Нагадаємо, напередодні в чемпіонаті Нідерландів датський воротар забив неймовірний гол п'ятою.