екшн-камери Взяти участь

/Новини футболу

Знаменитий голландський футболіст спровокував бійку фотографів: відео інциденту

1.8тЧитати матеріал російською

У матчі 1-го туру чемпіонату Нідерландів стався курйозний епізод. Знаменитий голландський нападник Дірк Кюйт став причиною суперечки двох фотографів. Під час поєдинку "Фейєноорда", де виступає зоряний форвард, проти "Утрехта" на 81-й хвилині був призначений пенальті у ворота гостей. До того часу рахунок був 2:1 на користь господарів, які грали весь другий тайм у меншості.

Кюйт реалізував важливий 11-метровий, після чого разом із одноклубниками побіг радіти за ворота, де стояли представники ЗМІ. Фотографи так намагалися обрати кращу позицію, щоб зняти емоції гравців, що не поділили між собою клаптик поля.

У підсумку, один фотограф штовхнув іншого, а потім колеги влаштували між собою невелику сутичку. Бійку преси засняв один із уболівальників "Фейє", які святкували гол своєї команди. Варто зазначити, що вже в додатковий час "Фейєноорд" пропустив ще, але зумів вирвати драматичну перемогу з рахунком 3:2. Нагадаємо, напередодні в чемпіонаті Нідерландів датський воротар забив неймовірний гол п'ятою.