Суддя відправив у "нокдаун" тренера збірної Іспанії: відео курйозу

1,7 т.
Суддя відправив у 'нокдаун' тренера збірної Іспанії: відео курйозу

На товариському матчі збірних Італії та Іспанії стався курйозний епізод. Під час зустрічі боковий арбітр відправив у "нокдаун" головного тренера чемпіонів Європи Вісенте Дель Боске.

Інцидент стався в першому таймі. Лайнсмен не помітив на своєму шляху іспанського тренера і збив із ніг 65-річного фахівця, занадто близько підійшов до краю поля.

Читайте: "Каскадер". Воротар на чемпіонаті ПАР замість матчу влаштував комедію: курйозне відео

Вісенте Дель Боске нормально відреагував на те, що сталося, і, піднявшись, потиснув руку незграбному рефері.

Варто зазначити, що це був найяскравіший момент першого тайму, в якому глядачі голів так і не побачили. Обидва м'ячі були забиті після перерви - рахунок відкрив Лоренцо Інсіньє у середині другого тайму, а Адуріс відновив статус-кво через 3 хвилини. Матч завершився нічиєю - 1:1.