Прийміть участь
квадрокоптера з HD камерою Взяти участь

Суддя відправив у "нокдаун" тренера збірної Іспанії: відео курйозу

215Читати матеріал російською

На товариському матчі збірних Італії та Іспанії стався курйозний епізод. Під час зустрічі боковий арбітр відправив у "нокдаун" головного тренера чемпіонів Європи Вісенте Дель Боске.

Інцидент стався в першому таймі. Лайнсмен не помітив на своєму шляху іспанського тренера і збив із ніг 65-річного фахівця, занадто близько підійшов до краю поля.

Вісенте Дель Боске нормально відреагував на те, що сталося, і, піднявшись, потиснув руку незграбному рефері.

Варто зазначити, що це був найяскравіший момент першого тайму, в якому глядачі голів так і не побачили. Обидва м'ячі були забиті після перерви - рахунок відкрив Лоренцо Інсіньє у середині другого тайму, а Адуріс відновив статус-кво через 3 хвилини. Матч завершився нічиєю - 1:1.