Справжнє пекло: неймовірне буйство природи зірвало футбольний матч

7.5тЧитати новину російською

Зустріч у чемпіонаті Ісландії між "Фрамом" і "Брейдаблік" була перервана на 70-й хвилині через сніжний шторм, який обрушився на стадіон. Футболісти намагалися продовжити гру, але після нарад із тренерами за рахунку 1:0 на користь господарів арбітр зупинив матч, повідомляє Nutiminn.is.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам самим оцінити умови, в яких проходять футбольні матчі в цій північній країні.

Нагадаємо, що раніше Ісландія повторила легендарний подвиг "Манчестер Юнайтед" у матчі відбору ЧС-2018.

Крім того нещодавно український гімнаст взяв чотири "золота" на престижному міжнародному турнірі, який пройшов у столиці Ісландії, Рейк'явіку.