"Арсенал" красиво вилетів з Ліги чемпіонів

3,4 т.
'Арсенал' красиво вилетів з Ліги чемпіонів

Лондонський "Арсенал" не зміг створити футбольне диво в матчі-відповіді з "Монако" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Програвши вдома 1: 3, "каноніри" обіграли монегасків на виїзді з рахунком 0: 2. Але в чвертьфіналі гратимуть французи, забивши більше голів на виїзді.

Дивіться:

Монако - Арсенал - 0-2: дивитися відео голів

"Каноніри" забили по голу в обох таймах. На 36-й хвилині відзначився Жиру, а на 79-й хвилині ворота Субашич "вразив" Ремзі.

У "Арсенала" залишалося 15 хвилин (з урахуванням компенсованих), але монегаски вистояли, завоювавши путівку до чвертьфіналу.

Відзначимо, що Англія вперше за багато років може залишитися без свого представника в чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Якщо "Манчестер Сіті" не обіграє "Барселону", то серед вісімки найсильніших команд Європи не англійців.

Читайте:

"Шахтар" у Лізі чемпіонів: коли питань більше, ніж відповідей

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 1/8 фіналу

Матч-відповідь ( перша гра - 3: 1 )

Монако. "Луї II" Головний арбітр: Свейн Оддвар Моен (Норвегія)

МОНАКО - АРСЕНАЛ Лондон - 0: 2

Монако: 1. Субашич - 2. Фабіньо, 3. Курзава, 5. Абденнур, 13. Уоллас, 7. Дірар (Елдерсон, 86 '), 8. Моутінью, 22. Кондогбіа, 28. Тулалан, 9. Бербатов (15. Бернарду Сілва, 70 '), 23. Мартіаль (17. Феррейра-Карраса, 60') Запасні: 16. Стекеленбург, 21. Ечіеджіле, 6. Карвалью Арсенал: 13. Оспіна - 6. Кошельни, 18. Монреаль (3. Гіббс, 83 '), 39. Беллерін, 4. Мертезакер, 19. Касорла, 34. Коклен (16. Ремзі, 63`), 11. Озіл, 12. Жиру, 17. Санчес, 29. Уелбек (14. Уолкотт, 72 ') Запасні: 1. Щенсни, 5. Габріель, 20. Фламіні, 21. Чамберс 0: 1 Олів'є Жиру, 36 ' 0: 2 Аарон Ремзі, 79 ' Попередження: Алексіс Санчес, 42 '; Жоффрей Кондогбіа, 52 '