Коноплянка забив гол у третьому поспіль "товарняку" "Севільї"

11,6 т.
Євген Коноплянка

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка відзначився забитим голом у товариському матчі "Севілья" - "Зандхаузен" (2:1).Наш співвітчизник вийшов у стартовому складі і на 40-й хвилині реалізував пенальті, зрівнявши рахунок.

Це вже третій гол українця за "Севілью" під час поточного літа під керівництвом Хорхе Сампаолі. Зазначимо, що Коноплянка зіграв у цьому матчі 70 хвилин, після чого був замінений на Хуана Муньоса.

#SAN 1-1 #SEV | 49 '| Asi fue el gol de penalti de Konoplyanka con el que empataba el partido en la primera parte . Pic.twitter.com/gLQUqIHGM1 - Somos Sevilla (@SomosSevillaFC) 24 липня 2016 р

Читайте: "З іншої планети": іспанські ЗМІ у захваті від гри Коноплянки перед стартом сезону

Як повідомляв "Обозреватель", у Коноплянки з'явився новий конкурент у "Севільї".