Неймовірна командна помилка: "Барселона" забила "магічний" гол ПСЖ у Лізі чемпіонів

22,5 т.
Барселона

Курйозний гол був забитий в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між каталонською "Барселоною" і французьким ПСЖ. Епізод стався на 41-й хвилині за рахунку 1:0 на користь господарів поля.

"Обозреватель" веде онлайн-трансляцію матчу Барселона - ПСЖ. Перший матч - 0:4

Капітан "синьо-гранатових" Іньєста зі, здавалося б, безвихідної ситуації п'ятою прокинув м'яч уздовж воріт, повз Траппа, але замість того, щоб спокійно вибити шкіряну сферу, Курзава, немов зачарований, вніс круглого у власні ворота. "Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися на цю жахливу командну помилку паризької команди, що завершилася таким незвичайним взяттям воріт.

Читайте: Конфуз дня: Роналду ледь не позбавив "Реал" матчу у відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів - опубліковано відео

Нагадаємо, що раніше визначилися перші чвертьфіналісти Ліги чемпіонів.