16 вересня • оновлено в 17:50

Зле "Динамо" на порожньому стадіоні в Луцьку забило чотири м'ячі "Волині"

4.8т Читати матеріал російською

Київське "Динамо" в матчі 16-го туру чемпіонату України з футболу здобуло вольову перемогу над "Волинню". Зустріч на порожньому стадіоні в Луцьку завершилася з рахунком 4:1.

"Біло-сині" не змогли відразу увійти в ігровий ритм і вже на 5-й хвилині після помилки Рудька пропустили гол.

Після цього господарі відійшли дуже високо від своїх воріт і сім разів залишали київських нападників в офсайді, але в цілому така авантюрна модель гра виявилася невдалою.

Два рази оборонна лінія лучан давала збій, чим сповна скористалися гравці "Динамо", розлючені після такого невдалого початку, 100-відсотково реалізувавши свої моменти.

Переможний м'яч забив Андрій Ярмоленко, для якого це взяття воріт стало першим в УПЛ з 31 липня, коли у Львові він зробив дубль у ворота "Карпат".

У другому таймі футболісти Кварцяного мали бляклий вигляд і знову помилившись зі створенням штучного офсайду, дозволили динамівцям провести ще один гол, а за кілька секунд до фінального свистка Мораес оформив хет-трик.

"Волинь" - "Динамо Київ" - 1: 4 (1: 2)

Голи: Діденко 6" - 1:0, Мораес 20" - 1: 1, Ярмоленко 45"- 1:2, Мораес 71" - 1:3, Мораес90" - 1:4

"Волинь": Марчук, Мелінішин, Шабанов, Логінов, Чепелюк, Романюк, Задерецький, Никитюк, Петров Сергій (Дєда 46 '), Дудик (Котюн 77'), Діденко (Дмитренко 65 ')

"Динамо Київ": Рудько, Хачеріді, Віда, Антунеш, Громов (Бесєдін 85 '), Оріхівський (Буяльський 62'), Сидорчук (Корзун 77 '), Рибалка, Морозюк, Мораес, Ярмоленко

Попередження: Чепелюк 12 ", Дудик 46", Шабанов 89 '

Свій наступний поєдинок Ліги Парі-Матч підопічні Сергія Реброва зіграють в суботу, 3 грудня, проти полтавської "Ворскли". Початок о 14:00.

Про нові секс-скандали з Роналду і Неймаром читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".