смартфону на Android Взяти участь

/Новини футболу

Іспанія втратила ще двох ключових гравців перед грою з Україною

1.9тЧитати матеріал російською

Збірна Іспанії продовжує нести втрати напередодні поєдинку відбіркового турніру Євро-2016 проти команди України. Напередодні "Фурія Роха" розгромила Люксембург і забезпечила собі вихід на першість континенту. Однак цей успіх був затьмарений травмами двох провідних гравців.

Вже на 10-й хвилині зустрічі з "футбольним карликом" заміну попросив атакуючий півзахисник іспанців Давід Сілва. За попередніми даними, у футболіста розтягнення щиколотки, що означає 2-3 тижні на відновлення, - повідомляє Marca.

Крім того, ще в першому таймі попросив заміну і форвард Альваро Мората. Гравець "Ювентуса" дивом уникнув перелому, і був замінений незадовго до перерви. Мората зміг покинути поле лише на ношах.

Таким чином, обидва футболісти не зможуть зіграти в Києві на НСК "Олімпійський". Матч відбудеться в понеділок, 12 жовтня.

Нагадаємо, раніше Іспанія втратила віце-капітана команди Серхіо Рамоса, а також трьох футболістів оборони.

Читайте всі новини по темі "Євро-2016" на сайті "OBOZREVATEL".