Божевільна реакція коментаторів після перемоги "Барси" зібрала півмільйона переглядів за добу

8.2тЧитати новину російською

Невідомі іспанські коментатори з місцевого радіо стали справжніми зірками соціальної мереж, після того, як з'явилося відео їхньої реакції на перемогу "Барселони" в Лізі чемпіонів. Ролик менш ніж за добу зібрав майже півмільйона переглядів на Facebook.

Як тільки Серхі Роберто забив вирішальний гол на 90+5-й хвилині гри з ПСЖ, журналісти немов зійшли з розуму від захвату, протягом хвилини повторюючи прізвище футболіста і своєї улюбленої каталонської команди. "Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися на ці фантастичні емоції.

Нагадаємо,  "Барселона" забила 6 м'ячів і пройшла в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, незважаючи на ганебну поразку 0:4 в першому матчі.

Як повідомляв "Обозреватель", "Барселона" встановила фантастичний рекорд єврокубків, зробивши найнеймовірніший камбек в історії футболу.

Після гри один із лідерів каталонців зробив епічну заяву про матч з ПСЖ.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".