Євро-2016. Хорватія у вогняному матчі упустила перемогу над Чехією

9,0 т.
Хорватія - Чехія

Збірна Хорватії в матчі 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2016 зіграла внічию з національною командою Чехії. Зустріч в Сент-Етьєні, яку зупиняли через фаєри на поле, завершилася з рахунком 2:2.

Чехи в першому таймі виглядали дуже невиразно. Складалося враження, що грає команда з ДЮСШ проти чемпіона англійської Прем'єр-ліги. Хорвати мали безліч моментів, і лише дивом Чех не пропустив більше одного м'яча.

У другому таймі підопічні Павла Врби прокинулися і поступово перехопили ініціативу. "Шахові" вже не так гостро атакували, і здавалося, що ось-ось рахунок зрівняється. Замість цього голкіпер "Арсеналу" пропустив другий м'яч.

Читайте: Євро-2016. Чехія - Хорватія - 2-2: хронологія матчу

Після цього хорватські футболісти відверто стали грати на утримання рахунку, за що і поплатилися. Спершу Шкода зміг відквитати один гол, а потім Чехії вдався справжній штурм. Допомогла номінальним господарям зупинка в матчі, яку організували вболівальники, закидавши газон вогняними шутіхами. На останніх секунда київський динамівець Віда привіз пенальті, який точно реалізував Нецид.

Після цієї гри Хорватія набирає 4 очки і посідає перше місце в групі D. У заключному турі (21 червня) Срна і компанія зустрінуться з Іспанією, а чехи зіграють з турками.

дивіться: Євро-2016. Хорватія в вогняному матчі упустила перемогу над Чехією

"Чехія" - "Хорватія" - 2:2 (0:1)

Голи: Перішич 37"- 0:1, Ракітіч 59" - 0: 2, Шкода 76 "- 1: 2, Нецид 90" (пенальті) - 2:2

Чехія: Чех, Кадержабек, Губнік, Сівок, Лімберскі, Плашил (Нецид 86 '), Росіцкі, Скалак (Шурал 67'), Крейчі, Даріда, Лафата (Шкода 67 ')

Запасні: Пуділ, Кадлец, Колар, Дочкал, Сухі, Гебреселассіє, Вацлік, Павелка, Коубек

Хорватія: Субашич, Срна, Чорлука, Віда, Стрініч (Врсалько 90'), Бадель, Модріч (Ковачіч 62'), Брозовіч, Ракітіч (Шілденфельд 90'), Перішич, Манджукіч

Запасні: Калініч, Чоп, Крамаріч, Пьяца, Едвай, Варгіч, Чоріч, Рог

Попередження : Сівок 72" - Бадель 14", Брозовіч 74", Віда 90'