Збірна Німеччини на останніх хвилинах врятувалася від ганьби у матчі з Австралією

4,2 т.

Збірна Німеччини на стадіоні "Фрітц-Вальтер Штадіон" в Кайзерслаутерні зіграла внічию 2: 2 товариський матч зі збірною Австралії

Господарі вийшли вперед на 17-й хвилині зусиллями Марко Ройса.

Незадовго до перерви Джеймс Троїсі відновив паритет, а на початку другого тайму завдяки голу Майла Єдинака австралійці повели в рахунку.

Від поразки німецьку збірну врятував вийшов на заміну Лукаш Подольські, який забив м'яч на 81-й хвилині.

Читайте: "Баварія" зганьбилася в чемпіонаті Німеччини

29 березня збірна Німеччини проведе гостьовий матч відбіркового турніру чемпіонату Європи - 2016 з національною командою Грузії.

Товариські матчі

НІМЕЧЧИНА - АВСТРАЛІЯ - 2: 2 (1: 1)

Німеччина : Цілер, Мустафі, Хеведес, Бадштубер (Руді 46 '), Хектор, Хедіра (Крамер 63'), Озіл, Гюндоган, Ройс (Подольські 73 '), Гетце (Крузе 73 '), Белларабі (Шюррле 64') Запасні : Боатенг, Хуммельс, Кроос, Швайнштайгер, Вайденфеллер, Мюллер Австралія : Райан, Франьіч, Девідсон, Мілліган (Муй 69 '), Бернс (Оар 61'), Троізі (Джуріч 87 ' ), Єдинак, Маккей (Божаніч 77 '), Вілкінсон (Райт 78'), Luke, Лекі Запасні : Федерічі, Бозаніч, Tarek, Бехіч Голи : Ройс 17 "- 1: 0, Троізі 40" - 1: 1, Єдинак ??50 "- 1: 2, Подольські 81" - 2: 2