"Севілья" завдяки Коноплянці сенсаційно обіграла "Реал"

22,3 т.
'Севілья' завдяки Коноплянці сенсаційно обіграла 'Реал'

"Севілья" сенсаційно обіграла мадридський "Реал" у центральному матчі 11-го туру чемпіонату Іспанії з рахунком 3:2. Ключову роль у перемозі зіграв півзахисник збірної України Євген Коноплянка. Гості активніше почали зустріч, захопивши на початку поєдинку ігрову та територіальну перевагу. Андалузці в основному захищалися, насилу відбиваючи небезпечні атаки "вершкових".

Читайте: Севілья - Реал - 3-2: хронологія матчу

Оборона господарів буквально тріщала по швах, і гол у ворота Ріко назрівав з кожною хвилиною. Рахунок у матчі в середині тайму відкрив Серхіо Рамос. Капітан "Реала" підключився на кутовий і розкішним ударом через себе відправив м'яч у дальній кут.

Здавалося, мадридці зловили кураж і зараз "Севілья" посиплеться. Але не тут-то було! Гол "розбудив" команду Унаї Емері, й господарі, перебуваючи в агресії, полетіли відіграватися.

"Червоним" вдалося відновити статус-кво вже через 12 хвилин. Коноплянка класно навісив з кутового, а неприкритий на дальній штанзі Іммобіле вколотив м'яч у ворота під гострим кутом.

Читайте: Прогрес місяці: Коноплянка визнаний кращим в Європі

ВІДЕО ОГЛЯД МАТЧУ

Гол надихнув андалузців, і вже в наступній атаці вони могли забивати другий, але удар все того ж Іммобіле прийшовся поруч зі штангою.

Після перерви пішла гра на відкритих курсах. "Севілья" під рев трибун багато атакувала, регулярно створюючи моменти біля воріт Касілова. "Реал" також намагався відповідати своїми випадами, але в діях гостей явно не вистачало гостроти, а ударам Роналду і Крооса - точності.

А в середині другого тайму Коноплянка знову нагадав про себе. Женя взяв на себе ініціативу, увійшов у штрафну й ідеально викотив на Банегу, якому залишалося влучити по порожніх воротах у боротьбі із захисником.

Читайте: Роналду поставив "Реалу" ультиматум

Ще через 10 хвилин Льоренте відправив "Реал" у нокдаун, ефектно пославши м'яч у дев'ятку після навісу Маріано. Буквально відразу ж Коноплянка міг ховати гостей, але його удар відбив воротар.

"Севілья" впевнено довела матч до перемоги, практично не даючи мадридцям шансів врятувати гру. Гол Хамеса на 94-й хвилині відновити інтригу не зумів - суддя відразу ж дав фінальний свисток. Після цього матчу "Реал" залишився на другому місці, а севільці піднялися з 12-го рядка на 10-ю.

Нагадаємо, напередодні ЗМІ приголомшили новиною про майбутнє Коноплянки в "Севільї".

СЕВІЛЬЯ - РЕАЛ - 3:2

Голи: Іммобіле, 36, Банега, 61, Льоренте, 75 - Серхіо Рамос, 22, Хамес, 90+3

Севілья: 1. Серхіо Ріко, 2. Тремулінас, 3. Рамі, 4. Крихов'як, 17. Андреоллі (Колодзейчак, 84), 25. Маріано, 15. Н`Зонзі, 19. Банега (Крон-Делі, 78), 20 . Вітол, 11. Іммобіле (Льоренте, 70), 22. Коноплянка

Реал: 13. Касілов, 3. Пепе, 6. Начо, 11. Бейл, 23. Данило, 4. Серхіо Рамос (Варан, 32), 8. Кроос (Хесе, 78), 14. Каземіро, 19. Модріч, 7. Роналду, 22. Іско (Хамес, 63)

Попередження: Іммобіле, 36 - Начо, 5