Засадив від душі. Португальський футболіст забив приголомшливий гол з 20 метрів: відео шедевра

13,3 т.

Футболіст португальського клубу "Віторії Гімарайнш" II Хьюго Фірміні забив приголомшливий гол в матчі чемпіонату другої ліги країни проти "Орієнталь".

Епізод трапився на 27-й хвилині зустрічі за рахунку 0:0. Після подання кутового Фірміні вдало зловив м'яч і ударом зльоту відправив сферу під поперечину. Воротареві залишалося лише проводити поглядом шкіряний снаряд.

Зустріч завершилася внічию 1: 1.

дивіться: Голландський футболіст забив фантастичний "більярдний" гол в чемпіонаті Англії: яскраве відео

Нещодавно нападник "Хартса" Осман Соу забив фантастичний гол зі штрафного у поєдинку 20-го туру чемпіонату Шотландії. Футболіст збірної Швеції вразив ворота "Селтіка" на 90+1 хвилині.