"Шахтар" у меншості виграв матч-трилер у чемпіонаті України

11,1 т.
'Шахтар' у меншості виграв матч-трилер у чемпіонаті України

Донецький "Шахтар" в неймовірному за напруженням поєдинку здобув перемогу у матчі 6-го туру чемпіонату України в Лізі Парі-Матч. Підопічні Мірчі Луческу на вже рідному полі "Арени-Львів" переграли запорізький "Металург" - 2:0.

Після виходу в Лігу чемпіонів румунський тренер "Шахтаря" вдався до ротації. Мабуть, саме це позначилося на блідій грі команди в першій половині зустрічі. У "гірників" практично нічого не виходило, і тайм закінчився з рахунком 0:0.

А ось після перерви "Шахтар" додав і в середині 45-хвилинки забив. Срна влучив у руку суперника і суддя призначив пенальті. Алекс Тейшейра легко реалізував вирок арбітра.

Читайте: "Шахтар" вразив незвичайною формою на матчі чемпіонату України

Здавалося, гра так і прикотить до мінімальної перемоги донеччан, але останні хвилини зустрічі перетворилися на справжню драму. На 86-й хвилині Даріо Срна привіз пенальті у свої ворота, збивши Платона і отримавши червону картку. Партнера виручив Сарнавський, який в дебютному матчі чемпіонату країни відбив удар з "точки".

Буквально тут же суддя зрівняв склади, а Тейшейра записав на свій рахунок дубль.

Таким чином, "Шахтар" ледве забрав ноги в матчі з "Металургом", здобувши важливу перемогу.

Читайте: Шахтар - Металург - 2-0: дивитися відео матчу

Ліга Парі-Матч. 6 тур

ШАХТАР Донецьк - МЕТАЛУРГ Запоріжжя - 2:0 Голи: Тейшейра, 64, з пенальті, 90 + 2

"Шахтар": Сарнавський, Срна (к), Кучер, Ракицький, Азеведо, Малишев, Коваленко (Тайсон, 62), Дентіньо (Марлос, 46), Бернард, Тейшейра, Едуардо (Гладкий, 57) "Металург": Старцев, Лисицький (к), Каплієнко, Корнєв (Платон, 76), Пашаєв, Кулинич, Юсов (Попов, 84), Жураховський (Стефурак, 76), Татарка, Гвільям, Орелесі Попередження: Ракицький, 81 - Корнєв, 10, Татарка, 25, Малишев, 31, Орелесі, 35, Гвільям, 42, Каплієнко, 63, Старцев, 90 + 3 Вилучення: Срна, 86 - Орелесі, 88