"Челсі" обіграв "Арсенал" у скандальній битві за Лондон

3,0 т.
'Челсі' обіграв 'Арсенал' у скандальній битві за Лондон

"Челсі" обіграв "Арсенал" у лондонському дербі чемпіонату Англії. Центральний поєдинок Прем'єр-ліги 6-го туру завершився з рахунком 2:0.

Матч ознаменувався скандальним видаленням. Наприкінці першого тайму Дієго Коста відштовхнув Габріела, той упав. Арбітр зупинив гру і видав гравцям по "гірчичнику". Коста продовжив провокувати опонента, і бразилець нишком штурхнув Косту по ногах. Друга жовта картка і "Арсенал" залишився в меншості.

Практично відразу після перерви підопічні Моуріньо забили гол. Фабрегас навісив м'яч на лінію воротарського майданчика, там всі втратили Зума, і він головою ткнув м'яч повз Чеха в сітку.

Час, що залишився, "Челсі" маючи чисельну перевагу, впевнено контролював хід гри, і довели матч до перемоги, забивши за хвилину до кінця ще один м'яч.

"Челсі" (Лондон) - "Арсенал" (Лондон) - 2:0 (0:0)

Голи: Зума 53 "- 1:0, Азар 90" - 2:0

"Челсі": Беговіч, Аспілікуета, Зума, Кехілл , Іванович, Матіч, Фабрегас (Обі Мікель 90 '), Азар, Оскар дос (Рамірес 69'), Педро, Коста (Ремі 82 ')

"Арсенал": Чех, Монреаль, Косельні, Габріель, Бельерін, Касорла, Коклен (Чамберс 46 '), Ремзі, Озіл (Жиру 75'), Уолкотт, Санчес (Окслейд-Чемберлен 75 ')

Попередження: Коста 45 ", Іванович 49", Оскар дос 64 "- Касорла 31", Габріель 45 ", Чамберс 72'

Вилучення : Габріель 45 ", Касорла 79 '