LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

Коноплянка відзначився за "Севілью" в чемпіонаті Іспанії: відео тріумфу

12.7тЧитати матеріал російською

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка допоміг "Севільї" здобути перемогу в 15-му турі чемпіонату Іспанії. Наша зірка відзначилася гольовою передачею в матчі проти хіхонського "Спортинга".

Євген з'явився на полі після перерви і одразу ж взявся тероризувати оборону гостей своїми проходами по флангу і зсувами в центр. Один з таких рейдів Коноплянки на 80-й хвилині завершився влучним навісом на Гамейро, який оформив дубль і приніс "Севільї" перемогу з рахунком 2:0.

Завдяки цій перемозі команда українця набрала 22 очки і піднялася на сьому сходинку в турнірній таблиці.

Нагадаємо, напередодні Коноплянка віддав гольовий пас у матчі Ліги чемпіонів проти "Ювентуса".

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Іспанії" на сайті "OBOZREVATEL".