Друга команда Польщі розтоптала "Металіст"

5,1 т.
Друга команда Польщі розтоптала 'Металіст'

Харківський "Металіст" зазнав нищівної поразки від познанського "Лєха" у контрольному матчі, що відбувся в турецькому Белеку. Друга команда Польщі розгромила харків'ян з рахунком 5: 0.

У першому таймі у воротах харків'ян двічі розписався Убіпаріп. На 18-й хвилині після його навісу м'яч влетів у дальній кут, а через 14 хвилин форвард переправив м'яч у сітку після прострілу з флангу.

А на початку другого тайму дуплетом вистрілив Комнацький.

Жирну крапку в матчі поставив Денис Кулаков. Намагаючись вибити м'яч головою, хавбек записав собі в пасив автогол.

Відзначимо, що "Металіст" ще не перемагав у 2015 році. Харків'яни програли болгарському ЦСКА і казахстанському "Ожкетпесу", зігравши в нічию з азербайджанським "Інтером".

МЕТАЛІСТ Харків - ЛЄХ Познань - 0: 5

Металіст: Дишленкович (Погорілий 46), Кобін, Іщенко, Пшеничних, Осман (Кулаков 46), Шарпар (Краснопьоров 46), Едмар (Калюжний 58), Бобко, Прийомов, Ребенок (Березовчук 58), Акулінін (Болбат 46)

Лех: Гостомський, Кедзіора (Черномордійц 75), Тралка (Дуглас 67), Ловренчікс, Убіпаріп (Садаєв 67), Евтіч (Беднарек 75), Хамалайнен (Кііс 67), Араююрі, Комнацький (Саноцька 67), Енрікес (Формелло 67), Камінські (Серафін 75)