"Шахтар" - "Динамо": відео-огляд матчу

12,9 т.
'Шахтар' - 'Динамо': відео-огляд матчу

Донецький "Шахтар" зіграв внічию з "Динамо" у центральному матчі 7-го туру чемпіонату України з футболу 2016/2017. Поєдинок у Харкові на стадіоні ОСК "Металіст" завершився з рахунком 1:1.

Кияни відкрили рахунок у середині першого тайму. Олег Гусєв впевнено реалізував пенальті за фол капітана "гірників" Даріо Срни на захиснику "біло-синіх" Макаренку.

Читайте: "Шахтар" - "Динамо" - 1-1: хронологія матчу чемпіонату України

Після перерви "оранжево-чорні" накрутили темп, що і дозволило підопічним Паулу Фонсеки відновити статус-кво. Вирішальний м'яч на рахунку бразильця Дентіньо.