19-річний футболіст "Динамо" забив фантастичний гол у "дев'ятку": відео шедевра

22.6тЧитати новину російською

Півзахисник "Динамо" Микола Шапаренко відзначився розкішним голом у матчі 25-го туру Прем'єр-ліги проти "Маріуполя", в якому кияни здобули феєричну вольову перемогу (3:2). 19-річний футболіст "біло-синіх" забив фантастичним ударом в "дев'ятку".

Неймовірно видовищний момент стався в середині другого тайму. На 65-й хвилині захисники азовців намагалися винести м'яч зі своєї штрафної, а Шапаренко без роздумів феноменально пробив з льоту - без шансів для досвідченого голкіпера "Маріуполя" Рустама Худжамова.

"Обозреватель" пропонує насолодитися шедевральний голом гравця молодіжної збірної України, який може сміливо претендувати на звання одного з найкрасивіших в цьому сезоні УПЛ.

Нагадаємо, раніше екс-форвард "Манчестер Юнайтед" і збірної Швеції Златан Ібрагімович забив фантастичний гол у першому ж матчі за новий клуб.

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "Обозреватель".