"Динамо" розгромило бронзового призера чемпіонату Австрії: відеофакт

23,9 т.
Динамо

Київське "Динамо" здобуло третю перемогу в четвертому товариському матчі на зборах в Австрії. Підопічні Олександра Хацкевича з рахунком 3:0 здолали бронзового призера чемпіонату Австрії - "Ваккер" з Інсбрука.

"Динамо" (Київ, Україна) - "Ваккер" (Австрія) - 3:0 (2:0)

Голи: Бесєдін (9, 64), Хльобас (24)

"Динамо": Коваль (Бущан, 60), Тимчик (Бурда, 72), Очігава, Кадар, Пантич, Шепелев, Гонсалес (Михайличенко, 62), Корзун (Рибалка, 63), Гусєв (К) (Яремчук, 83), Бесєдін, Хльобас (Мораес, 46).

Основну роль у зустрічі зіграв Артем Бесєдін, який оформив дубль. 21-річний харків'янин забив швидкий гол на 9-й хвилині, а вже через 15 хвилин Дмитро Хльобас подвоїв перевагу "біло-синіх".

Бєсєдін ще раз відзначився у другому таймі після грубої помилки голкіпера австрійців. Воротар, вибиваючи м'яч у поле "підстрелив" Шепелева, пішов відскік на Артема і той довів рахунок до великого - 3:0.

Нагадаємо, що в першому поєдинку столичні футболісти розбили "Ваттенс" (4:0), потім зіграли внічию з "Ботошані" (1:1), а потім обіграли румунську "Універсітатю".

Свій заключний матч на зборах київські футболісти проведуть проти чеської "Спарти". Початок 9 липня о 19.00.