/Новини футболу

Команда українця сенсаційно вилетіла з Кубка Німеччини

1.9тЧитати матеріал російською

Бременський "Вердер" не зміг пробитися в 1/4 фіналу Кубка Німеччини з футболу.

В 1/8 фіналу команда українця Віктора Скрипника несподівано поступилася Білефельдському "Армінії" з третього німецького дивізіону з рахунком 1: 3.

Перший м'яч білефельдці забили на 31-й хвилині. Відзначився Мануель Юнглас. А на 56-й хвилині Себастьян Шуппан подвоїв перевагу господарів.

Бременці один м'яч відіграли на 75-й хвилині зусиллями Клеменса Фріца, але через 8 хвилин Юнглас оформив дубль.

До того ж, за хвилину до кінця матчу "Вердер" залишився вдесятьох. Другу жовту картку отримав Фріц.

Тепер "Вердер" зосередиться на Бунеслізі, де команда Віктора Скрипника посідає дев'яте місце, відстаючи від зони єврокубків на 5 очок .

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Німеччини" на сайті "OBOZREVATEL".