"Манчестер Юнайтед" виграв битву за третє місце

3,3 т.
'Манчестер Юнайтед' виграв битву за третє місце

"Манчестер Юнайтед" насилу обіграв на виїзді "Саутгемптон" у матчі 15-го туру Прем'єр-ліги. Перемога 2: 1 дозволила МЮ вийти на третє місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії . Господарі активніше почали зустріч, проте першими пропустили - Ван Персі впевнено реалізував вихід один на один після жахливої помилки захисника Фонте.

Читайте: Саутгемптон - Манчестер Юнайтед - 1-2: хронологія матчу і відео голів

Пропустивши гол "Сотона" знову активно заволодів м'ячем і ще до кінця першого тайму зусиллями Пелле зумів зрівняти рахунок. МЮ відразу ж міг пропускати другий, але Лонг промахнувся з забійної позиції.

Дивіться: Саутгемптон - Манчестер Юнайтед - 1-2: відеоогляд матчу

Після перерви господарі продовжували контролювати гру, створюючи моменти біля воріт Де Хеа, але реалізація залишала бажати кращого. А ось Ван Персі свій шанс використав і приніс команді 5-ту перемогу поспіль. Після того, як "Челсі" зазнав першої поразки в сезоні , "Дияволи" відстають від першого місця на 8 очок. "Саутгемптон" скотився з четвертого рядка на п'ятий.