"Манчестер Сіті" в розкішному матчі вирвав нічию у ПСЖ

6,4 т.
'Манчестер Сіті' в розкішному матчі вирвав нічию у ПСЖ

Французький "Парі Сен-Жермен" у фантастичному матчі "Манчестер Сіті".

Команди без розгойдування почали гру, вже під кінець стартової 15-хвилинки подарувавши вболівальникам цілий букет емоцій. Апогеєм став пенальті, який відверто симулював Давид Луїс, а не зміг реалізувати Златан Ібрагімович.

Високий темп ігор підтримувався до середини першого тайму, проте голи прийшли вже під завісу 45-хвилинки. Спочатку Де Брюйне чітко реалізував вихід один на один з Трапп, на що ПСЖ відповів голом Ібрагімовіча, який підкараулив помилку Фернандо.

Читайте:

ПСЖ - "Манчестер Сіті"

- 2: 2 : онлайн відео голів

Другий же тайм почався дуже обережно. Обидві каоманди не форсували події і намагалися не ризикувати. Як водиться, в такій ситуації вирішальну роль зіграло стандартне положення: Рабье замкнув подачу з кутового.

Після цього команди знизили темп, вичікуючи помилки один одного. Тим дивніше став гол Фернандіньо на 72-й хвилині. Екс-гравець "Шахтар" підстеріг серію рикошетів і відправив м'яч у сітку воріт Траппа.

Останні хвилини пройшли в спокійному темпі, і все закінчилося логічною нічиєю.

Читайте: Ліга чемпіонів: розклад матчів 1/4 фіналу

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу

Перший матч

"ПСЖ" - "Манчестер Сіті" - 2: 2 (1: 1) Голи: Кевін Де Брейне 38 "- 0: 1, Ібрагімович 41" - 1: 1, Рабіо 59 "- 2: 1, Фернандіньо 72" - 2: 2

"ПСЖ": Трапп, Сілва, Орье (Ван дер Віль Грегорі 78 '), Луїс, Максвелл, Матуіді, Ді Марія, Мотта, Рабіо (Лукас 78'), Кавані, Ібрагімович

"Манчестер Сіті": Харт, Кліші, Отаменді, Мангала, Санья, Кевін Де Брейне (Делфі 77 '), Навас, Фернандо, Фернандіньо, Сільва (Боні 88'), Агуеро (Коларов 90 ')

Попередження: Луїс 1 ", Матуіді 48" - Кліші 11 ", Фернандо 36", Мангала 83 ", Навас 85 '