Гравець "Барселони" допустив моторошний ляп під час матчу відбору ЧС-2018

27,4 т.
Аргентина - Чилі

Захисник збірної Аргентини Хав'єр Максерано допустив жахливу помилку в матчі кваліфікації до чемпіонату світу-2018. Футболіст "Барселони" позбавив свою команду перемоги у виїзному поєдинку проти Перу.

На 82-й хвилині зустрічі з рахунком 2:1 на користь Аргентини Максерано віддав жахливу передачу назад, яку успішно перехопив форвард господарів Геррейро. Вихід нападника один на один перервав партнер Хав'єра з оборони Морі, заробивши таким чином жовту картку та пенальті.

Читайте: Головна зірка Євро-2016 осоромився в Іспанії

У результаті півзахисник "Сан Паулу" Нельсон Куева впевнено реалізував 11-метровий, позбавивши Аргентину трьох очок. Матч завершився внічию 2:2.

Нагадаємо, напередодні легендарний італійський воротар Джанлуїджі Буффон допустив жахливий ляпув матчі з Іспанією.