Суперник "Шахтаря" сенсаційно обіграв "Реал" у Мадриді

6.5тЧитати новину російською

Мадридський "Реал" несподівано зазнав поразки у1/4 фіналу Кубку Іспанії від "Сельти", з якої донецькому "Шахтарю" належить грати в плей-офф Ліги Європи. "Вершкові" поступилися вдома з рахунком 1:2.

Підопічні Зінедіна Зідана активніше почали зустріч, диктуючи умови на полі на правах господарів. При цьому галісійці впевнено оборонялися, намагаючись не давати мадридцям вільних зон. У підсумку в першому таймі рахунок на табло так і залишився нічийним.

Після перерви малюнок гри і зовсім змінився. "Сельта" вирівняла володіння м'ячем, почавши створювати власні моменти на половині поля суперника. А на 64-й хвилині гості і зовсім відкрили рахунок. Бонгонда пролетів по лівому флангу, простріливши, а Яго розстріляв ворота "вершкових".

"Реал" швидко відновив статус-кво завдяки розкішному удару з льоту Марсела. Правда, не обійшлося без рикошету, дезорієнтування голкіпера.

Який же був шок місцевих уболівальників, коли "Сельта" забила другий м'яч вже через 57 (!) секунд після пропущеного голу. У підсумку, мадридці так і не змогли відігратися, зазнавши другу поразку поспіль.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що у суперника "Шахтаря" виникли серйозні проблеми всередині команди. Матчі "Сельти" з "гірниками" пройдуть 16 і 23 лютого.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Іспанії" на сайті "Обозреватель".