Українки увійшли в топ-10 естафети Кубка світу з біатлону

11,1 т.

Жіночою естафетою в Хохфільцені продовжився 2-й етап Кубка світу з біатлону. Збірна України в складі Насті Меркушіної, Віта і Валі Семеренко та Олени Підгрушної посіла 8-е місце.

Ключові події для нашої команди відбулися на першій стрільбі другого етапу, коли Віта Семеренко схибила тричі. Після чудового старту від Меркушіної, Семеренко прийшла на вогневий рубіж 2-й, але три додаткові патрони на лежці і один на стійці відкинули нашу команду за межі десятки.

Два етапи Валя Семеренко і Олена Підгрушна намагалися скоротити відставання. але змогли підняти команду лише на 8-й рядок. Валя зробила 5 неточних пострілів, а Олена - 1.

Читайте: Загрожує в'язниця: поліція влаштувала облаву на збірну РФ з біатлону

Як повідомляв OBOZREVATEL, на 1-му етапі КМ Анастасія Меркушина та Артем Тищенко чудово провели індивідуальну змішану біатлонну естафету, завоювавши бронзові нагороди.

Крім того, на 1-му етапі Юлія Джима виграла індивідуальну гонку. Завдяки цьому тріумфу наша збірна завоювала лідерство в Кубку націй.