Боксер, який чотири роки не виходив на ринг, виграв чемпіонський бій нокаутом в першому раунді

Джунріель Рамонайте (зліва)

Філіппінський боксер другої найлегшої ваги Джунріель Рамонал створив чергову грандіозну сенсацію на шоу в японському Токіо, завоювавши чемпіонський пояс WBO Asia Pacific.

Рамонал, який не виходив на ринг протягом чотирьох років з 2014-го по 2018-й рік, вже в першому раунді нокаутував місцевого чемпіона Юсаку Кугу. Філіппінець вважався явним андердогом, але вже в середині стартового раунду відправив суперника на канвас потужним кросом з правої в голову.

Читайте: Боксер, який обіцяв убити Ломаченка, виграв бій нокаутом на останніх секундах

Японець зумів піднятися на рахунок сім, проте дуже невпевнено стояв на ногах і змусив рефері зупинити поєдинок. Відзначимо, що це вже другий апсет у виконанні Рамонала – у жовтні він побив іншого представника Японії Шінго Ваке.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 19-річний боксер з Афганістану Хасібулла Ахмаді на прізвисько Калашников здобув ефектну перемогу в Дубаї.