Українського боксера засудили на Європейських іграх

5,5 т.

Українець Олександр Хижняк не зміг пробитися у фінал змагання з боксу у ваговій категорії до 81 кг на Європейських іграх, які в ці дні проходять у столиці Азербайджану, Баку. У півфіналі Олександр програв роздільним рішенням суддів (2: 1) супернику з Італії Валентино Манфредонія. Весь поєдинок пройшов у рівній боротьбі, Хижняк володів ініціативою і рахунок мав бути 3: 0 на нашу користь. Однак арбітри захотіли бачити у фіналі італійця, якому і присудили досить спірну перемогу. Таким чином Хижняк завоював "бронзову" медаль, оскільки матчів за третє місце в боксерських змаганнях не проводяться.

Читайте: Медальний залік Європейських ігор в Баку: онлайн таблиця

На путівки до фіналу боксерського турніру Ігор-2015 претендують ще троє українців, забронювати собі як мінімум "бронзу" - Віктор Петров з Тернополя (64 кг), Ярослав Самофалов з Київської області (69 кг) і Геворг Манукян із Запорізької області (91 кг) .

Раніше боксер Дмитро Замотаєв приніс Україні 33-у медаль Європейських ігор. Крім того, 15-річна українка завоювала медаль на Європейських іграх