Український боксер завоював "золото" чемпіонату Європи

9.2тЧитати новину російською

Лідер збірної України з боксу Олександр Хижняк, який виступає у ваговій категорії до 75 кг, завоював звання чемпіона Європи. Наш боєць завоював "золото" континентальної першості серед чоловіків до 22 років, яке проходить у Румунії.

Суперник українця по фіналу білорус Віктор Дзяшкевіч не вийшов на бій із Хижняком через травму, отриману в попередніх поєдинках, передає прес-служба Федерації боксу України із посиланням на тренерський штаб "жовто-синіх".

Варто зазначити, що крім "золота" Олександра збірна України завоювала в Румунії ще три медалі. Бронзовими призерами у своїх вагових категоріях стали Ростислав Білостоцький (49 кг), Степан Грекул (81 кг) і Рамазан Муслімов (91 кг).

Ще один українець Ярослав Разбойніков, який боксує у ваговій категорії до 60 кг, вийшов у фінал, де 21 березня буде битися із росіянином Шамілем Аскеровим.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що перспективний український боксер здобув яскраву перемогу нокаутом у США.