Відомий український боксер здобув "золото" престижного турніру, побивши в фіналі чемпіона Росії

535Читати новину російською

Один із найвідоміших українських боксерів-любителів Дмитро Митрофанов став переможцем 67 міжнародного турніру "Странджа", який пройшов у столиці Болгарії - Софії. На шляху до нагороди Дмитро впевнено перемагав суперників з Кореї, Тунісу та Італії, а в фіналі здолав чинного чемпіона Росії Андрія Ковальчука.

"Золото" Митрофанова стало єдиним у складі збірної України на цих змаганнях. "Срібло" з Софії в категорії 81 кг привіз Олександр Хижняк, і "бронзу" - супертяж Віктор Вихрист.

Цей турнір, в якому взяли участь представники понад 40 країн світу, став своєрідною підготовкою до ліцензійного турніру в Туреччині, який буде вже через місяць.

Нагадаємо, що нещодавно молодий український боксер здобув сенсаційну перемогу над олімпійським чемпіоном.