Український боксер у чемпіонському бою програв американцеві

28,1 т.
Віктор Постол - Теренс Кроуфорд

Український боксер Віктор Постол поступився роздільним рішенням суддів Теренсу Кроуфорду і позбувся чемпіонського пояса за версією WBC. Рахунок у бою, який тривав усі 12 раундів: 119:107, 119:107, 117:109 на користь американця.

Із перших хвилин Кроуфорд працював на контратаках, вибравши незручну для українця стійку лівші. У 5-му раунді Постол двічі побував у нокдауні, але зміг піднятися і продовжити бій, проте це стало переломним моментом у поєдинку.

Кроуфорд став агресивніше атакувати, частіше влучав, кривлявся і показував язика, намагаючись вибити з рівноваги суперника. У заключних хвилинах бою Постол пішов ва-банк, намагаючись вирвати перемогу нокаутом. Віктор реалізував серію ударів, проте добити Теренса не зміг.

Гонорари боксерів за бій: Постол - 675 тисяч доларів, Кроуфорд - 1,3 мільйона доларів.

Читайте: "Миру Україні!" Сенсаційний чемпіон розповів, чого чекає від 2016 року

Як повідомляв "Обозреватель", у разі перемоги Віктор Постол міг би розраховувати на бій із легендарним Менні Пакьяо.

Нагадаємо, на зустріч із Теренсом Кроуфордом під час прес-конференції Постол прийшов у вишиванці.