Жіночий мас-старт на Кубку світу з біатлону завершився справжнім трилером

19,7 т.
Юлія Джима

Жіночий мас-старт, який завершував програму 5-го етапу Кубка світу з біатлону, виграла "фінська ракета" Кайса Макарайнен, організувавши на фініші справжній трилер з Лаурою Далмайер з Німеччини. Краща з українок, Віта Семеренко, фінішувала на 10-му місці.

Перед останнім колом Кайса програвала 20 секунд канадці Кроуфорд, але змогла випередити лідера і вийти переможницею в зарубi з німкенею.

Наші спортсменки не змогли продемонструвати ідеальну стрілянину, яка в цій битві була запорукою успіху. Крім того, після провалу в естафеті , у жіночої збірної України тривають проблеми зі швидкістю.

Читайте: 5-й етап Кубка світу з біатлону: результати і звіти

Нагадаємо, що раніше кращий біатлоніст Росії Антон Шипулін поплатився за нахабство в мас-старті на Кубку світу

Нагадаємо, що 6-й етап найпрестижнішого біатлонного змагання планети пройде в італійсько-німецькому містечку Антхольц-Антерсельві в Південному Тіролі з 18 по 21 січня.